با ظرفیت ۲۵ شركت دانش بنیان؛

برج فناوری رویان برای تجاری سازی محصولات سلولی راه اندازی شد

برج فناوری رویان برای تجاری سازی محصولات سلولی راه اندازی شد به گزارش بازار پرواز برج فناوری رویان در جهت پشتیبانی از تجاری سازی محصولات حوزه سلول بنیادی راه اندازی شد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، برج فناوری رویان توسط پژوهشگاه رویان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، دكتر بهاروند عضو هیات علمی پژوهشگاه رویان و برنده جایزه مصطفی (ص) و تعدادی از اساتید حوزه سلول بنیادی و اعضای هیأت علمی پژوهشگاه رویان راه اندازی شد. این برج فناوری آخرین حلقه مركز جامع سلول بنیادی و پزشكی بازساختی پژوهشگاه رویان به حساب می آید. امیررضا ادیب آذر مدیر تجاری سازی برج فناوری رویان در حاشیه افتتاح این برج به خبرنگار مهر اظهار داشت: این برج پنج طبقه است كه نخستین طبقه محل استقرار شركتها و دفاتر هسته های فناور است. طبقه دوم مربوط به بحث های مدیریتی و مشاوره ای و طبقات دیگر محل استقرار شركتهای بالغ است.

وی با اشاره به ظرفیت برج فناوری رویان اظهار داشت: اینجا برای ۲۵شركت دانش بنیان و هسته فناور ظرفیت دارد اما هم اكنون ۱۵شركت دانش بنیان در برج فناوری رویان مستقر شده اند.

به قول ادیب آذر، شرایط استقرار بر مبنای آئین نامه ای است كه طبق آن شركتهای نوپا و دانش بنیان طی مدت زمان مشخص می توانند از حمایت های این برج برخوردار شوند.

مدیر برج فناوری رویان اظهار داشت: شركتها بسته به نوع فعالیتشان در این برج مورد حمایت قرار می گیرند.

وی ادامه داد: بودجه برج فناوری، بخشی حمایتی و بخشی اكتسابی بالغ بر ۳۰میلیارد دارایی ثابت این برج است.

1398/10/22
19:17:10
5.0 / 5
4633
تگهای خبر: بال , دانش بنیان , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم