سوریه:

بهبود اوضاع ادلب مستلزم توقف پشتیبانی از تروریسم است

بهبود اوضاع ادلب مستلزم توقف پشتیبانی از تروریسم است بازار پرواز: نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی ضمن انتقاد شدید از سكوت شورای امنیت در قبال نقض حاكمیت سوریه توسط تركیه و رژیم صهیونیستی اظهار داشت كه بهبود شرایط انسانی در ادلب نیازمند توقف پشتیبانی از تروریسم است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری سانا، بشار الجعفری، نماینده دائم سوریه در سازمان ملل در سخنانی در جریان نشست شورای امنیت درباره اوضاع ادلب اظهار نمود: برخی كشورهای عضو دائم شورای امنیت اهتمام دارند تا این شورا را به تریبونی برای ناتو تبدیل كنند و بوسیله آن برای تحریك مقابل دولت سوریه و اعمال فشار به آن سوء استفاده می نمایند.
وی ادامه داد: كشورهای مذكور اهتمام دارند برنامه های ناتو را بوسیله شورای امنیت پیش ببرند كه این مساله به جایگاه شورای امنیت ضربه می زند و پوشش سیاسی و نظامی برای جنایات اعضای این اتحاد همچون نظام تركیه مقابل سوریه فراهم می آورد.
الجعفری در ادامه اظهار داشت: موجب تعجب است كه شورای امنیت خواهان نشست فوق العاده ای درباره ادلب شده و حال آنكه اعضای این شورا از محكوم كردن اقدامات خصمانه، اشغالگری و دزدی كه نظام تركیه در سوریه انجام می دهد، خودداری می كنند.
این مقام سوری تاكید كرد: متجاوزان به غارت ثروت های سوریه بوسیله مزدوران تروریست خود یا به شكل مستقیم ادامه می دهند و بهبود اوضاع معیشتی و انسانی سوریه و ادلب مستلزم بازبینی كشورهای غربی در سیاست هایشان، توقف پشتیبانی از تروریسم، حملات و اشغالگری و پشتیبانی از كوشش های دولت سوریه در مبارزه با تروریسم است.
نماینده سوریه در سازمان ملل در ادامه اشاره كرد: سوریه در انجام وظیفه خود برای رها كردن شهروندانش در ادلب از سیطره گروه های تروریستی و آزادسازی وجب به وجب از خاك كشور كوتاهی نخواهد كرد.
الجعفری در بخش دیگری از اظهاراتش با اشاره به حملات بامداد پنجشنبه اسرائیل به سوریه، عنوان كرد: چرا شورای امنیت در محكومیت اشغالگری آمریكا در بخش هایی از خاك سوریه و همین طور حملات ادامه دار اسرائیل مقابل سوریه كوتاهی می كند؟
منبع:

1398/11/18
14:34:37
5.0 / 5
4004
تگهای خبر: بال , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم