رویداد جیره های غذایی در شرایط بحران برگزار گردید

رویداد جیره های غذایی در شرایط بحران برگزار گردید بازار پرواز: در رویداد كارآفرینی جیره های غذایی در شرایط بحران ۳ ایده برتر معرفی گشتند.به گزارش بازار پرواز به نقل از موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی، عرضه ۱۵ ایده برگزیده از ۶۳ ایده ثبت شده در سامانه رویداد كارآفرینی جیره های غذایی در شرایط بحران، انتخاب سه ایده برتر و مذاكره صاحبان ایده با متقاضیان دولتی و خصوصی عمده ترین برنامه های این رویداد كارآفرینی را رقم زدند.
دكتر قدیر رجب زاده، رئیس موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی در رویداد كارآفرینی جیره های غذایی در شرایط بحران اظهار داشت: جیره های غذایی و غذا نه تنها به لحاظ جسمی، بلكه از جنبه روحی هم زندگی افراد را تحت تأثیر قرار می دهد.
وی افزود: این موسسه مبحث جیره های غذایی، مهندسی مواد غذایی برای افراد و گروه های خاص مانند دانش آموزان، سالمندان، ورزشكاران و بیماران خاص را دنبال می كند و در این حوزه آمادگی همكاری با صاحبان صنایع و سرمایه گذران را دارد.
وی تصریح كرد: بر این اساس و با عنایت به شرایط حادثه خیز كشور، رویداد كارآفرینی جیره های غذایی در شرایط بحران برنامه ریزی و اجرا شد.
رجب زاده با اشاره به اینكه از منظر امداد رسانی به افراد حادثه دیده، فكر كردن به این مورد اقدامی مقدس است، اظهار داشت: جیره های غذایی خاص توسط سازمان های اجرایی نظیر هلال احمر، صنایع دفاع و سایر سازمان های مرتبط طراحی شده است؛ با عنایت به تحقیقات انجام شده در سطح جهانی، كشور ما در این حوزه اقدامی جدی انجام نداده است.
در ادامه دكتر سید مهدی زیارت نیا، معاون پژوهشی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی پاسخگویی به نیازها و كمك به حل بحران های كشور را بعنوان راهبردهای اجرایی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی اعلام نمود و اضافه كرد: این رویداد با عنایت به موقعیت خاص كشور در بحث وقوع حوادث غیر مترقبه برنامه ریزی و با حمایت دانشگاه فردوسی مشهد، مركز نخبگان شهید فهمیده شمال شرق كشور، هلال احمر، جهاد دانشگاهی و وزارت دفاع برگزار گردید.
وی اظهار داشت: ۶۳ ایده در سامانه این رویداد كارآفرینی در ۴ زمینه طراحی سبد مطلوب جیره های غذایی، طراحی محصول ویژه جیره های غذایی، بسته بندی جیره های غذایی و لجستیك جیره های غذایی و از ۲۶ شهر به ثبت رسید.
وی تصریح كرد: بعد از انجام داوری ایده های ارسال شده به دبیرخانه رویداد، تعداد ۱۵ ایده بعنوان ایده های برتر انتخاب شدند كه ۳ ایده برگزیده در این مراسم معرفی و عرضه شدند.

1398/12/03
14:09:12
5.0 / 5
4256
تگهای خبر: بال , سازمان , مهندس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم